להיות ראשונים להכיר את מגרשים ווירטואליים למכירה ונדל”ן יוקרה וירטואלי

woman-6929333_1920-6d07f179

אם להאמין למרק צוקרברג, ה- Metaverse הוא השלב הבא באבולוציה הדיגיטלית שלנו.

 

לפי עסקאות אמיתיות שנעשו שם – זה כבר כאן!

 

Metaverse הוא עולם וירטואלי חדש המשלב היבטים רבים של העולם הווירטואלי שאנו כבר מכירים: מדיה חברתית, זום, משחקים מקוונים, מציאות רבודה, מציאות מדומה, בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. 

Metaverse מאפשר למשתמשים שלו ליצור אינטראקציה זה עם זה בדרכים המחקות אינטראקציה בעולם האמיתי. משתמשים יכולים לגלוש וירטואלית, להתחרות, ללכת לבר או להשתתף בלחימה – האפשרויות הן אינסופיות.

 

עכשיו, אתה אפילו יכול לקנות קרקע בגבול הווירטואלי הזה. בדיוק כמו בעולם האמיתי, אתה יכול לממן את הנכס הוירטואלי שלך באמצעות משכנתא וירטואלית.

בקורס שלנו אנחנו נדבר על עסקאות ודוגמאות מעודכנות שנעשו ב-Metaverse על ידי משתמשים ראשוניים, עקבו אחרינו לידיעות מקצעויות נוספות!

שאלות ותשובות
סייבר מתייחס לכל מה שקשור למחשבים. במינוח רשמי יותר סייבר מוגדר כמערכת יחסים ותקשורת בין אנשים ומכונות, ובגדול – מערכת יחסים עם טכנולוגיית מידע (IT Information Technology).
תפקידו של אנליסט סייבר בעיקר לעסוק באיסוף מידע ועיבוד נתונים בתחום אבטחת המידע. אנליסט סייבר בונה תוכנית הגנה מול האיומים על אבטחת המידע של הארגון. קורסי הסייבר של המכון מכשירים את הלומדים לתפקידים שונים בתחום הסייבר, אחד מהם הוא תפקיד אנליסט סייבר, המבוקש מאוד בשוק העבודה.
יש הבדל קטן בין הכישורים של האקרים ההתקפיים להגנתיים. סייבר הגנתי/ פנימי הוא מספר פעולות ספציפיות הננקטות בתגובה למודיעין המתקבל מאירועי תקיפה. לעומת זאת, פעולות תקיפה מתבצעות מדי יום, ויכולות להתפרש כעבודת IT קלאסית. בקורסי הסייבר נלמד סוגי תקיפות והגנה שונות ואת השוני והדמיון בניהם.
תחום הסייבר מתחלק ל-3 תתי-תחומים: תוכנה, חומרה ובני אדם. בקורסים של המכון אנחנו מטפלים בכל מה שקשור להתמודדות ארגונית עם איומי הסייבר: רגולציה, שיטות, הכשרות, תוכנית מגירה, תוכנית התאוששות. התשובה לשאלה היא כן – גם בתחום של עבודה פנים ארגונית יש הרבה מקום לשפר את הגנת סייבר!

  

הרשמו עכשיו לניוזלייטר שלנו ותהנו ממגוון תכנים בעולם הסייבר!